3 tipy na vánoční dárky od Kitlu

09. 11. 2023 | Novinky
3 tipy na vánoční dárky od Kitlu

Blíží se Vánoce, svátky klidu a radosti z rodinné pohody. Čas odpočinku a vzpomínání na tradice společně s hodnotami, které jsou pro nás důležité. Vánoční svátky jsou jedinečnou příležitostí pro šíření lásky a radosti mezi lidmi. A to je samozřejmě možné i prostřednictvím krásných dárků. Máme pro vás tři tipy parádní na dárky od společnosti Kitl, které nejen potěší, ale také okouzlí vůni, chutí nebo originálním zpracováním.

Dárkové balení Kitl Syrob, které parádně zahřeje

Máme před sebou období dlouhých chladných večerů a krásných chvil s blízkými. Co by mohlo být lepším překvapením, než dárkovka se dvěma Kitl Syroby, které vás zahřejí na těle i duši? Dárkové balení na zahřátí obsahuje oblíbený Kitl Syrob Zázvorový a Horký Kitl Syrob Jablko se skořicí. Oba jsou skvělou přísadou pro lahodné horké nápoje, což v zimě opravdu potěší. Stejně jako Kitl Křížaly v BIO kvalitě, které nejen skvěle chutnají, ale zásadně přidávají celému dárkovému balení na atraktivitě. 

Kitl dárkové balení na zahřátí Kitl Syrob objednávejte zde

Zachumelená Vratislavická Kyselka

Areál Vratislavické kyselky zažil sněhovou nadílku o trochu dříve. Tedy alespoň v případě nového zimního dárkové balení Vratislavické kyselky, které se nyní pyšní originálním zasněženým motivem se zátiším typického zámečku. Najdete v něm všechny tři oblíbené příchutě přírodně perlivé minerální vody, tedy Přírodní, Citron i Pomeranč. Nechte se inspirovat a překvapte krásným dárkem plné minerálky s výjimečným obsahem křemíku. 

Vánoční dárkové balení Vratislavická kyselka objednávejte zde

Eligin pro posílení imunity

Co nejčastěji přejeme našim blízkým? „Hodně štětí a zdraví“. No recept na štěstí vám bohužel nenabídneme, ale Kitl Eligin BIO je extra silný zázvor na podporu imunity s vitamínem C. Je vyrobený z kvalitního BIO zázvoru s vysokým množstvím účinných látek 6-shogaolu a 6-gingerolu. Tento doplněk stravy je vhodný pro všechny starší šesti let a rodinné balení Kitl Eligin, které obsahuje 400 kapslí a skleněný hrneček navíc, vám při pravidelném užívání vydrží až tři měsíce. A tak můžete letos popřát „hodně zdraví“ opravdu originálně.

Kitl Eligin Bio rodinné balení objednávejte zde

Především doufáme, že jsme vás pěkně inspirovali. Pokud hledáte ještě více nápadů na originální dárky, určitě se stavte na podnikových prodejnách nebo e-shopu Kitl. Především vám ale přejeme, abyste společně se svými blízkými prožili nezapomenutelné Vánoce plné pohody, klidu a taky chuti.