Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.

Komu pomáháme

Kittelovsko

V duchu našeho hesla "Kitl pomůže" se snažíme pomáhat. Zorganizovali jsme veřejnou sbírku "Krásné Kittelovsko", do které se mnozí z Vás zapojili a za což velmi děkujeme. Sbírka byla v roce 2015 ukončena. Více informací o použití peněz ze sbírky se dozvíte zde .


Kittelovo muzeum na Krásné

Provozujeme Kittelovo muzeum na Krásné v domě č. p. 11, mezi "Burkem" a kostelem sv. Josefa. Muzeum má otevřeno v létě od května do září. Více se dozvíte na samostatných stránkách věnovaných muzeu.

Občanské sdružení Krásnohled

Podporujeme občanské sdružení Krásnohled, které se stará o organizování kulturních a společenských akcí jako Kittelova pouť, Velikonoce na Krásné a pod.

Na Svatojosefské pouti se tradičně koná:
  • mše svatá
  • vystoupení pěveckých sborů
  • koncerty a divadelní vystoupení
Akci doplňují prodejní stánky nejen s občerstvením ale i s dárkovými předměty ad.

Domov Maxov

S trháním látek, tzv. čepiček na náš Šláftruňk Zlatý a Rudý a také na Životabudič a Meducínku nám pomáhají postižení s downovým syndromem z našeho spřáteleného Domova v Horním Maxově. Na oplátku pomáháme my jim.