Čekání na Ježíška s Kitlem - adventní soutěž

19. 11. 2020 | Novinky
Čekání na Ježíška s Kitlem - adventní soutěž

Vánoce se nezadržitelně blíží a proto vám chceme čekání na toho letošního Ježíška zpříjemnit. Připravili jsme pro vás adventní soutěž s krásným názvem Čekání na Ježíška s Kitlem ;)

Začínáme hrát hned 1. prosince a jako správný tradiční adventní kalendář si pomyslné poslední okýnko kalendáře otevřete 24. prosince.

Co můžete vyhrát?

Vyhrát můžete naše Syroby, Meducínku, ale i dárková balení, originální Kitl tričko nebo dárkový voucher.

Jak soutěžit s Kitlem?

Každý den budeme na facebook profilu Kitl.cz soutěžit o jednu cenu, aby vám čekání na příchod Ježíška na Štědrý den nepřipadalo tak dlouhé ;)

Pravidla soutěže:

Adventní soutěžní čekání na Ježíška s Kitlem startuje s úderem první minuty 1. prosince 2020 a končí o půlnoci 24. prosince, tedy na Štědrý den. Každý den hrajeme „znovu“, tedy nemusíte věšet hlavu, když daný den nevyhrajete a pomyslné okýnko pro vás zůstane prázdné. Vyhrát můžete hned další den!

Soutěž probíhá pouze na facebooku Kitl.cz.

  1. Každý den můžete do komentáře pod obrázek ceny daného dne nahrát obrázek nebo komentář s tím, jak se na Ježíška a Vánoce připravujete.
  2. Znáte-li někoho, kdo by si právě podobný dárek, o který se hraje, zasloužil, označte ho. Dozví se tak o soutěži a může si čekání na Ježíška také zpříjemnit!
  3. Hned následující den vybereme výherce dne předcházejícího na základě počtu „like“, který jeho příspěvek (komentář/foto) získá. Ale pozor, v případě podezření na neregulérní hlasování budou takové soutěžní příspěvky diskvalifikovány.
  4. Podmínkou je zasílací adresa v ČR.

Pozn.: Pořadatelem této soutěže je Kitl s.r.o., společnost Facebook za ni nenese žádnou odpovědnost.

Startujeme 1. prosince! ;)

Připojte se k nám a čekejte na Ježíška s námi!

Váš Kitl