Kitl Syrob Maracuja získal ocenění Zlatý klas

25. 08. 2023 | Novinky
Kitl Syrob Maracuja získal ocenění Zlatý klas

Tento týden probíhá v Českých Budějovicích 49. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka. Jedná se o významnou akci pro Českou i Slovenskou republiku se zaměřením na zemědělský sektor, české potraviny, novinky z oborů zemědělské techniky, potravinářství, ale i prezentaci současných trendů a novinek v oblasti výzkumu a vzdělávání.

V rámci tohoto známého veletrhu probíhá i soutěž Zlatý klas, kterou vyhlašuje Ministerstvo zemědělství České republiky. Tato soutěž oceňuje špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky, potravinářství i lesního a vodního hospodářství. Soutěž vyhlašuje Ministerstvo zemědělství České republiky.

S obrovskou radostí vám oznamujeme, že naše letošní novinka Kitl Syrob Maracuja získala hlavní cenu – Zlatý klas 2023! Zařazuje se tak do řady oceněných Kitl Syrobů z předchozích let. Ocenění v této soutěži získal např. Kitl Syrob Růžový květ nebo Kitl Syrob Okurka BIO.

Připomínáme jen, že Kitl Syrob Maracuja je vynikající hustý sirup vyrobený za studena z maracujové šťávy. Maracuja neboli mučenka, známá také jako passion fruit, je oblíbeným ovocem po celém světě. Náš nový sirup je skvělý pro přípravu domácích osvěžujících limonád a k ochucení nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů. Jedná se o limitovanou edici pro jaro a léto, proto se pro letošek s Maracujou pomalu loučíme a těšit se na ní můžete znovu na jaře.

Všechny naše lahodné Syroby naleznete zde.