Knihy o Dr. Kittelovi jako dárek k objednávkám

13. 11. 2023 | Novinky
Knihy o Dr. Kittelovi jako dárek k objednávkám

Využijte naši parádní vánoční akci! Nakupte dvě libovolné Kitl dárkové balení a my vám k nim přibalíme jednu z našich oblíbených knih o doktoru Kittelovi jako dárek!

Autorem první knihy Doktor Kittel, tajemná postava Jizerských hor je Gustav Leutelt. Napsal ji během 2. světové války. Jedná se o poslední dílo, které bylo vydáno roku 1943 předtím, než byl nuceně odsunut a musel tak opustit své rodné Jablonecko. Kniha se dočkala svého českého překladu až po 76 letech od svého původního vydání.

Druhá publikace Doktor Kittel má tři části. V první najdete legendy a pověsti, druhá část rozebírá Kittelův život a třetí část jsou novodobé dovětky, příspěvky současných autorů. Vydal ji v roce 1924 tehdejší starosta města Jablonce n. N. Karl R. Fischer. V roce 2011 jsme knihu psanou švabachem přeložili a vydali.

Obě knihy teď znovu najdete v naší nabídce a díky této skvělé akci můžete potěšit nejen své blízké, ale také sami sebe. Jedná se o skvělé čtení na dlouhé zimní večery, které vás provede životem a skutky této bájné postavy z Jizerských hor.

Zaujala vás jedna z knih více než druhá? Stačí, když nám do poznámky napíšete, kterou knihu bychom vám měli k dárkovkám přibalit. Pokud tak neučinite, vybereme knihu za vás. :)

Akce je platná na e-shopu a našich podnikových prodejnách do 22. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob. Platí pouze pro produkty Kitl a nelze ji kombinovat.

KOUPIT VÁNOČNÍ DÁRKOVÁ BALENÍ