Letní novinky z Kitlu a Vratislavické kyselky

06. 06. 2024 | Novinky
Letní novinky z Kitlu a Vratislavické kyselky

Teploty letí vzhůru a my pro vás máme 2 zásadní novinky jak z Kitlu, tak z Vratislavické kyselky. V následujícím článku vám odhalíme obě naráz.

První na řadě je Kitl – již tradičně v tomto období vracíme zpět Vaši oblíbenou limitku. Kitl Syrob Okurka BIO je nyní znovu v naší nabídce

Přivítejte zpět netradiční sirup, který v roce 2019 obdržel od pana ministra zemědělství ocenění za Nejlepší inovativní potravinářský výrobek. A díky své unikátní receptuře a BIO kvalitě se těší pozitivním ohlasům dodnes. A není divu, protože je opravdu skvělý pro přípravu domácích osvěžujících limonád a k ochucení nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů především během teplých měsíců.

Dobrá zprávě je, už si ho můžete už nyní koupit na našem webu. A ještě lepší je, že aktuálně si o něj můžete také zasoutěžit na našem FB profilu. Více informací zde.

A teď k naší přírodně perlivé minerální vodě, která se rozrostla o novou příchuť. Představujeme naši novinku – Vratislavickou kyselku s exotickou příchutí Maracuja

Připravte se na jedinečnou chuť a parádní osvěžení, které přijde vhod především během dlouhých slunných dnů. Naše nová kyselka je ideálním parťákem na venkovní brunche, pikniky a grilovačky. Skvěle se ale hodí i pro chvíle odpočinku, kdy si můžete v klidu vychutnat výjimečnou minerálku s opravdovou maracujovou šťávou. 

V nabídce je již od soboty 18. května. Její prodej jsme nastartovali na naší podnikové prodejně ve Vratislavicích, kde máme mimochodem otevřeno nově i v sobotu od 8:00 do 14:00. Což je dobrá zpráva především pro přespolní a také všechny, kteří by dostali o víkendu pořádnou žízeň. Aktuálně je kromě našich podnikových prodejen k dispozici také na e-shopu (pro osobní odběr) a také už téměř u všech dobrých prodejců Vratislavické kyselky.