Maracuja je nově ve stálé nabídce

04. 04. 2024 | Novinky
Maracuja je nově ve stálé nabídce

Máme pro vás skvělou zprávu! Kitl Syrob Maracuja je zpět v naší nabídce a zůstane v ní i nadále. Více informací najdete právě v tomto článku.

Maracuja, passion fruit nebo mučenka – pod všemi těmito názvy u nás najdete jedno tropické ovoce. Jakto? Maracuja je totiž plodem rostliny mučenka a anglicky se jmenuje passion fruit. Jedná se o a měkké a šťavnaté ovoce s lesklou tmavou nachovou slupkou. 

My z něho poprvé připravili sirup na jaře minulého roku 2023. Pokřtil ho ředitel Kittelova muzea Richard Hübel v rámci tradiční Pouti sv. Josefa na Krásné, která proběhla 1. května. A Kitl Syrob Maracuja se okamžitě stal hitem! Náš hustý, lahodný a voňavý sirup ze sladkokyselé maracujové šťávy je vyrobený za studena, aby si zachoval co nejvíce prospěšných látek a mohl se pyšnit jedinečnou exotickou chutí. 

Loni vyšel jako limitovaná edice pouze pro letní měsíce, protože je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád i alkoholických koktejlů. Zajímavé recepty z něj ostatně naleznete zde. Na přelomu roku jsme uvažovali o tom, zda navrátíme mučenkový sirup do nabídky. A řekli jsme si, že poprosíme naše věrné zákazníky o pomoc a vytvořili jsme toto hlasování na našem Facebooku. No, dopadlo celkem jednoznačně. A protože přání se mají plnit, znovu jsme vyrobili Maracuju a 1. března 2024 ji vrátili do prodeje.

A hitem bude očividně i letos. První várka je beznadějně vyprodaná, a tak jsme se rozhodli, že letos už nebudeme Kitl Syrob Maracuja prodávat jako limitovanou edici. Bude naopak dostupný celoročně v naší stále nabídce. Můžete se těšit i na nové dárkové balení s mučenkovým sirupem, které momentálně připravujeme… 

Kitl Syrob Maracuja objednávejte zde