Stali jsme titulárním partnerem Českého poháru v orientačním běhu

19. 04. 2024 | Novinky
Stali jsme titulárním partnerem Českého poháru v orientačním běhu

Kitl Český pohár – nezní to dobře? Ano zní! A v našich uších to zní ještě lépe, když víme, že se jedná o spojení se závody v orientačním běhu. Po Mistrovství světa v orientačním běhu 2021 navazujeme na spolupráci s ČSOS, která potrvá od jara až do podzimu.

Řada členů našeho týmu propadla tomuto sportu už v dětství, včetně Honzy Vokurky, našeho pana jednatele. “Orienťák je vytrvalostní sport. Ta vytrvalost je hrozně důležitá i v životě a v podnikání...”, řekl pro Český svaz orientačních sportů. Celý článek najdete zde.

Nicméně není jediný – orienťáků máme v Kitlu hned několik. A jak to vypadá, když se sejde několik běžců v jedné firmě? „Stejně jako orienťáci jsou všichni Kitlíci vytrvalí, snaží se doběhnout do cíle s co nejméně chybami a snad se v dnešním složitém světě neztratí!“, dodává Honza. A pokud chcete zjistit, co dodávají další orienťáci k firemní Kitl kultuře, mrkněte sem

Letošní Kitl Český pohár má 11 kol. První proběhl už minulý víkend – v neděli 14. dubna v prostředí sportovního areálu Petřvald - Březiny na Ostravsku proběhl krásný závod, kde měl premiéru i náš obří nafukovací Kitl Syrob. Během jarní sezóny proběhne ještě dalších 6 závodů, v září pak další 4 akce. Posledním Kitl Českým pohárem bude 21. září sprint v Bechyni. Celý soupis závodů . Vybrané závody budete moci sledovat i v přímém přenosu na ČT4 SPORT.