Den Vratislavické kyselky 2024

14. 06. 2024 | Novinky
Den Vratislavické kyselky 2024

Další ročník populární akce společnosti Kitl s názvem Den Vratislavické kyselky 2024 je za dveřmi. Proběhne už v pátek 19. července 2024 na adrese: U Kyselky 1862, 463 11 Liberec – Vratislavice n./N. 

Areál se pro veřejnost se otevře už ve 12:00. Můžete se znovu těšit na zajímavé komentované prohlídky výrobních prostor a exkurzi po areálu Vratislavické kyselky. Díky tomu se dozví detailní zákulisní informace o výrobě Vratislavické kyselky a také několik zajímavých novinek z výroby.

I letos jsme připravili bohatý doprovodný program včetně vystoupení celkem čtyřech kapel v čele s Děda Mládek Illegal Band.

Na místě najdete také bohatou nabídku fantastického občerstvení ve formě farmářských specialit. Účast přislíbili: mistři řezníci z Mass.na, vyhlášení kavárníci z Nordbeans a Občerstvení posilovna s jejich bezkonkurenčními topinkami. Připravili jsme také širokou nabídku osvěžujících nápojů – na místě bude kromě stánku Kitl a Vratislavické kyselky také vinařství z Lednice Amonit a skvělá piva z pivovarů Rohozec a Konrád. To ale není vše – momentálně ještě pracujeme na doplnění nabídky.

Připraveny budou také další aktivity pro děti ve speciálním dětském koutku. Myslíme ale i na dospělé, na které mimo jiné čeká program ve stánku od Českého rozhlasu Liberec. Každý si zkrátka najde to svoje.

V rámci programu proběhnou také poutavé přednášky od hostů akce, jejichž jména zveřejníme později.

Vstupné na akci je symbolických 100,- Kč s tím, že děti mají vstup ZDARMA. Každý účastník dostane pěkný dárek a možnost výhry v tombole o hodnotné ceny. Vstupenky budou k mání na místě.

Akce skončí ve 20:00. V areálu není možné parkovat. Zvažte tedy prosím příjezd na akci MHD. Doporučujeme využít nově otevřenou linku tramvaje a vystoupit přímo na zastávce Vratislavická kyselka.

Srdečně zveme všechny příznivce Kitlu, Vratislavky, ale i dobré muziky, jídla a pití. Těšíme se na viděnou 19. července 2024 v areálu Vratislavické kyselky!

Můžete se těšit na:

           

Děkujeme za podporu: