Žhavá novinka v naší nabídce - Kitl Syrob Maracuja

03. 05. 2023 | Novinky
Žhavá novinka v naší nabídce  - Kitl Syrob Maracuja

Nový vynikající hustý sirup s příchutí maracuji jsme uvedli na trh 1. 5. 2023. Znovu se můžete spolehnout na šetrné zpracování této tropické plodiny a výraznou chuť.

Maracuja, plod mučenky, je tropický ovocný druh pocházející z Jižní Ameriky. Maracujové ovoce neboli passion fruit má kulatý tvar s hladkou, lesklou slupkou a měkký, šťavnatý střed plný malých, tvrdých semen. Ovoce má vynikající chuť, která je velmi sladká a aromatická, s jemnými ovocnými tóny, které připomínají ananas a citrusové plody. A přesně takový je i náš Kitl Syrob MaracujaHustý, lahodný a voňavý sirup z maracujové šťávy. Je vyrobený za studena, aby si zachoval co nejvíce prospěšných látek a zachovala se jeho jedinečná exotická chuť.

V minulosti byla mučenka kvůli svému typickému vzhledu považována za symbol Kristova utrpení, protože její květ totiž připomíná trnovou korunu. Vy ale trpět určitě nemusíte! Naopak, umíchejte doma třeba oblíbené indické Lassí nebo jiné osvěžující domácí limonády a koktejly. Tento maracujový sirup perfektně pasuje k teplému jarnímu a letnímu počasí A to i proto, že je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád a koktejlů.

Všechny (nejen maracujové) recepty najdete na našich stránkách v sekci Recepty.

Tak neváhejte a vyzkoušejte naši novou limitovanou edici pro letní sezónu 2023! Kitl Syrob Maracuja můžete objednávat v sekci Výrobky.