Kitl Dárkové balení Hitovky 3x 500 ml (Maracuja, Malina, Grep)

Kitl Dárkové balení Hitovky 3x 500 ml (Maracuja, Malina, Grep)

Dárkové balení ovocných sirupů Kitl. Obsahuje 3x 500 ml – Kitl Syrob Maracuja, Kitl Syrob Malinový a Kitl Syrob Grapefruit. Jedná se o naše nejoblíbenější sirupy pro osvěžující koktejly a domácí limonády.

Kategorie: Dárková balení , Kitl Syrob , Oblíbený produkt
SKLADEM
459,00 Kč
306,00 Kč / 1 l
409,82 Kč bez DPH
Doprava ZDARMA od 1 800 Kč + dárek navíc nad 2 000 Kč

Popis

Recepty na nápoje, domácí limonády a alkoholické i nealkoholické koktejly ze sirupů, které najdete v dárkové kazetě Kitl Citrusy v sekci Recepty Kitl.

Kitl Syrob Maracuja (500 ml) 

Vynikající hustý sirup vyrobený za studena z maracujové šťávy. Je skvělý pro přípravu domácích osvěžujících limonád a k ochucení nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů. Je oblíbený především v létě pro svou unikátní exotickou chuť. Namíchejte si Vášnivý koktejl, Bílou Sangii a další lahodné nápoje - inspiraci hledejte zde.

Kitl Syrob Malinový (500 ml) 

Výborný, hustý a voňavý sirup z malinové šťávy a malinové dužniny s vysokým podílem ovocné složky. Vyráběný za studena pro zachování vitamínů a minerálů. Oblíbený dětmi a úžasný pro přípravu domácích limonád a koktejlů. Kitl Syrob Malinový je vhodný i na dochucení dezertů (palačinek nebo třeba zmrzliny).

Kitl Syrob Grapefruit (500 ml)

Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád, ale i koktejlů a na ochucení dezertů. Zkusit můžete třeba originální Grepové Mojito, Grepový koktejl s Aperolem, ale i osvěžující tartaletky nebo koktejl Daiquiri. Vše najdete tady.

Papírová krabička z hnědé lepenky je vystlána dřevitou vlnou, zabalená v průhledné folii a ozdobená lýkem.