5 důvodů, proč jsou Kitl Syroby bezkonkurenční

17. 08. 2023 | Novinky
5 důvodů, proč jsou Kitl Syroby bezkonkurenční

Naše společnost Kitl se svými Syroby má jen jedinou ambici – stáčet ty nejlepší sirupy na světě. A už teď můžeme tvrdit, že naše sirupy mají špičkovou kvalitu a fantastickou chuť. Ale to není zdaleka vše, co o nich můžeme říci. Pojďte zjistit, proč jsou naše sirupy zkrátka bezkonkurenční.

Poctivé přírodní složení

Jednou z hlavních předností Kitl Syrobů je jejich složení. Zaměřujeme se na výrobu sirupů z vysoce kvalitních a přírodních surovin. Používáme koncentrát z opravdového ovoce a v případě bylinných sirupů BIO suroviny. Naše sirupy jsou zcela bez umělých barviv a sladidel a obsahují vysoký podíl ovocné složky. Díky tomu mohou zákazníci vychutnat opravdovou příchuť čerstvého ovoce a bylin, aniž by se obávali nepřirozených přísad.

Lahodné příchutě, široká škála variant a limitované edice

Kitl Syroby mají jedinečnou chuť, která je výsledkem kombinace kvalitních surovin a tradičních výrobních postupů. Vyrábíme je za studena, aby si zachovaly své přirozenou chuť a vůni.

Máme v nabídce celou škálu příchutí, ze kterých si zkrátka vybere každý. Neustále se snažíme posouvat a přicházet s novými příchutěmi. Ve stálé nabídce u nás najdete 7 ovocných a 3 bylinné Syroby. Pravidelně ale připravujeme oblíbené limitované edice. Na podzim pravidelně vydáváme Horký Kitl Jablko se skořicí, v první polovině roku si u nás můžete pořídit Kitl Syrob Růžový květ a na léto znovu připravíme populární Kitl Syrob Maracuja společně s Kitl Syrob Okurka BIO

Česká tradice a ruční výroba

Naše společnost Kitl vznikla v roce 2007 v Jizerských horách a název je odkazem na postavu legendárního léčitele a doktora Jana Josefa Antonína Eleazara Kittela, který žil a působil v 18. století na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Specializujeme se na výrobu bylinných či ovocných sirupů.

To samozřejmě platí i pro naše Kitl Syroby. Při výrobě jsou použity nejen přírodní suroviny, ale každá láhev projde mnoha páry šikovných českých ručiček, aby se mohla pyšnit typickou etiketou. K výrobě přistupujeme s láskou, čímž se udržuje vysoký standard a péče o každou láhev sirupu. Klidně za námi přijeďte v červenci na pravidelnou akci Den Vratislavické kyselky, kde vás pustíme do výroby a budete se moc na vlastní oči přesvědčit, že náš tým dělá vše pro to, aby vám přinesl ty nejkvalitnější sirupy.

Široké využití nejen pro domácí limonády

Naši věrní zákazníci už vědí, že Kitl Syroby nejsou určeny pouze k přípravě osvěžujících domácích limonád, ale také se skvěle hodí při míchání koktejlů a také jako přísada do různých pečených dobrot a dezertů. Můžete je přidat také do smoothies, zmrzliny nebo horkých nápojů. Fantazii se zkrátka meze nekladou a my s vámi rádi sdílíme inspiraci v naší sekci Recepty.

Odpovědnost vůči přírodě

Společnost Kitl klade důraz na etickou odpovědnost a udržitelnost. A to nejen v případě Syrobů, ale i u všech dalších výrobků. Při výrobě sirupů dbáme na minimální zátěž pro životní prostředí a podporujeme udržitelné postupy. Syroby jsou např. vždy stáčeny do skleněné láhve, která je sama ze 2/3 recyklovaného skla dá se dále (i přes ikonický obal) recyklovat. Naše společnost dlouhodobě drží certifikát BIO kvality a 5 vlastních BIO sadů.

Pokud toužíte po sirupu, který je nejen vynikající na chuť, ale také v souladu s vašimi zásadami a šetrným životním stylem, Kitl Syroby jsou volbou, která vás rozhodně nezklame. Naším cílem je dodat na trh ty nejlepší sirupy a věříme, že zaujmou i vás. Tak je vyzkoušejte – naši kompletní nabídku najdete zde.