Adventní soutěž: Čekání na Ježíška s Kitlem

19. 11. 2021 | Novinky
Adventní soutěž: Čekání na Ježíška s Kitlem

Zpříjemněte si čekání na letošního Ježíška! Připravili jsme pro vás adventní soutěž Čekání na Ježíška s Kitlem. Začínáme hrát hned 1. prosince a jako správný tradiční adventní kalendář si pomyslné poslední okýnko kalendáře otevřete 24. prosince.

Co můžete vyhrát?

Vyhrát můžete ovocné a bylinné Syroby KitlMeducínku, ale i dárková balení, originální Kitl trička nebo dárkové vouchery na nákup na Kitl.cz.

Jak soutěžit s Kitlem?

Každý den budeme na facebook profilu Kitl.cz soutěžit o jednu cenu, aby vám čekání na příchod Ježíška na Štědrý den nepřipadalo tak dlouhé ;)

Pravidla soutěže:

Adventní soutěžní Čekání na Ježíška s Kitlem startuje s úderem první minuty 1. prosince 2020 a končí o půlnoci 24. prosince, tedy na Štědrý den. Každý den hrajeme „znovu“, tedy nemusíte věšet hlavu, když daný den nevyhrajete a pomyslné okýnko pro vás zůstane prázdné. Vyhrát můžete hned další den!

Soutěž probíhá pouze na facebooku Kitl.cz

  1. Každý den můžete do komentáře pod obrázek ceny daného dne nahrát obrázek nebo komentář s tím, jak se na Ježíška a Vánoce připravujete (každý den bude trochu jiné téma).
  2. OZNAČTE někoho, kdo by si právě podobný dárek, o který se hraje, zasloužil - podmínka soutěže. Dozví se tak o soutěži a může si čekání na Ježíška také zpříjemnit! (Upřesnění tohoto pravidla platí od 4. prosince 2021 včetně.)
  3. Hned následující den vybereme výherce, který splnil výše uvedené podmínky, dne předcházejícího na základě počtu „like“, který jeho příspěvek (komentář/foto) získá. Ale pozor, v případě podezření na neregulérní hlasování budou takové soutěžní příspěvky diskvalifikovány!
  4. Podmínkou je zasílací adresa v ČR.

Pozn.: Pořadatelem této soutěže je Kitl s.r.o., společnost Facebook za ni nenese žádnou odpovědnost.

Startujeme 1. prosince! ;)

Připojte se k nám a čekejte na Ježíška s námi!

Váš Kitl