Kitl pomáhá: Rekonstrukce novorozeneckých pokojů

31. 05. 2018 | Novinky
Kitl pomáhá: Rekonstrukce novorozeneckých pokojů

Dnes bylo v Nemocnici s poliklinikou v České Lípě otevřeno zrekonstruované novorozenecké oddělení. Pro nás se tak určitým způsobem uzavřel příběh, který pro nás začal vítězstvím soutěže Výrobek roku Libereckého kraje 2017.

V této soutěži získal celkové vítězství Kitl Syrob Malinový, Kitl Smrkáček BIO se stal vítězem v kategorie Biopotravina. Získali jsme tak finanční odměnu, kterou jsme si prostě nemohli nechat pro sebe a tak vznikl nápad na podporu novorozeneckého oddělení v nemocnici v České Lípě. Finanční odměnu z výhry jsme navýšili na 150.000,- Kč a pro tuto skvělou věc jsme nadchli i Nadační fond Dům Ronalda McDonalda a ten tak naši částku ještě zdvojnásobil.

Díky štědrosti dalších dárců a s přispěním Libereckého kraje se pak na 13. Benefičním plese hejtmana částka vyšplhala na neuvěřitelných 765.166,- Kč. Tato částka byla použita na rekonstrukci pokojů pro rodiče s dětmi v nemocnici v České Lípě. Rekonstrukce proběhla na jedničku a dnes byly tyto modernizované pokoje slavnostně otevřeny.

Máme z toho upřímnou radost, protože se rekonstrukce opravdu povedla!

Věříme, že v těchto krásných pokojích bude pro maminky i novorozence pobyt co možná nejpříjemnější.