Ohlédnutí za Dnem otevřených sudů Kitl 2020

20. 07. 2020 | Novinky
Ohlédnutí za Dnem otevřených sudů Kitl 2020

V pátek 17. července jsme otevřeli brány Kitlovny pro veřejnost a uspořádali Den otevřených sudů Kitl. Již tradičně jste se v rámci této akce mohli podívat do naší výroby, ochutnat limonády i koktejly z Kitl výrobků a poslechnout si vystoupení několika hudebních kapel. Pro děti jsme připravili malování na obličej, interaktivní představení Divadla Krtek "Cirkus plný pohádek" i dřevěné jeřáby a kreslení.

Den začal křtem letošních nových sirupových "dvojčat" - Kitl Syrobu Pomeranč a Kitl Syrobu Citron. Poté nám trochu zprchlo, ale ani to Vás nezastavilo. Zůstali jste v areálu a užili si exkurze do výroby včetně ochutnávky sirupů, podívali se na taneční vystoupení orientálních tanců jablonecké skupiny Najla a ochutnali skvělou kávu během naší Coffee show s Michaelou Illíkovou.

O další hudební program se postarali country kapela Mecheche band i Honza Vopařil se svou kapelou.  

V rámci partnerství Kitl a Mistrovství světa v orientačním běhu 2021 si děti i dospělí mohli vyzkoušet mini-závod v orientačním běhu a poměřit se s mistrem Pavlem Kubátem.

Občerstvení v podobě krkonošských sejkor, pečeného prasete a voňavých klobásek, piva, vína i domácích limonád a koktejlů Kitl samozřejmě nechybělo. ;)

Jestliže jste tedy tento rok nemohli dorazit, věříme, že v tom příštím, se s Vámi uvidíme. Tentokrát ale již na jiném místě a to v areálu Vratislavické kyselky ve Vratislavicích nad Nisou ;)

Byli jste skvělí a těšíme se na Vás i příští rok!