Vratislavická kyselka podpořila Jabloneckou nemocnici

23. 08. 2023 | Novinky
Vratislavická kyselka podpořila Jabloneckou nemocnici

V aktuálním počasí je třeba nezapomínat na jeden klíčový faktor pro naše zdraví – dostatečný pitný režim. Především proto, abychom udrželi své tělo hydratované a plné energie. Minerální voda navíc může být dobrým zdrojem organismu prospěšných látek. Zvolit pro hydrataci Vratislavickou kyselkou v těchto dnech je prostě dobrá volba.

My to víme. A tak jsme se rozhodli, že alespoň malým gestem podpoříme instituci, která denně zachraňuje životy a stará se o zdraví nás všech. Nemocnice Jablonec nad Nisou, p. o. je nám navíc nejblíž. Její zaměstnanci se tak mohou těšit z celkem 150 lahví Vratislavické kyselky.

Ještě před začátkem letošního ročníku Dne Vratislavické kyselky, který proběhl 21. 7. 2023, jsme slíbili, že speciální příchuť Vratislavická Kyselka Maracuja nebude dostupná v prodejnách, ale exkluzivně pouze na naší akci. Slib jsme dodrželi, jen jsme se rozhodli věnovat poslední část z této speciální stáčky zaměstnancům nemocnice. Doufáme, že osvěží, bude chutnat a potěší v náročné práci, kde denně čelí obrovským výzvám.  

Jenom připomínáme, že Vratislavická kyselku je středně mineralizovaná a obsahuje pouze přírodní CO2. Je příkladem typické přírodně perlivé minerální vody s výjimečně vysokým obsahem křemíku. Jímáme ji z hloubek větších než 200 m a v celém procesu včetně plnění nejsou využívány žádné plasty, ale výhradně technologie z ušlechtilé nerezové oceli. Na trh jsme tradiční minerálku ve skleněných lahvích vrátili v roce 2022.

Ve stálé nabídce si ji můžete si ji vychutnat jak čistě přírodní, tak s tradičními příchutěmi citronu a pomeranče, které obsahují opravdovou ovocnou šťávu. Více o Vratislavce zjistíte zde.