Zahájení výroby ve Vratislavické kyselce. To je první stáčka Višňového Syrobu Kitl pro mateřské školy.

07. 04. 2021 | Novinky
Zahájení výroby ve Vratislavické kyselce. To je první stáčka Višňového Syrobu Kitl pro mateřské školy.

Před dvěma lety započala rekonstrukce areálu Vratislavické kyselky. V té době byl rozsáhlý areál v katastrofálním stavu a jeho chátrající budovy vyžadovaly kompletní obnovu. Intenzivní práce se vyplatila a jablonecký Kitl tak začátkem roku 2021 dokončil první etapu obnovy areálu, rekonstrukci výrobní haly Vratislavické kyselky.

Tento týden, ve středu 7. dubna, tak bude moci společnost Kitl oficiálně zahájit provoz v nově rekonstruované výrobní hale, první stáčkou Višňového Syrobu Kitl.

Radost z této události chce Kitl poslat dál, a proto z první stáčky pošle do každé z padesátipěti mateřských škol v Liberci, Jablonci a Vratislavicích velké balení Višňového Syrobu Kitl, který je právě u dětí velmi oblíbený.

Višnový Syrob byl představen již v roce 2016. Na trh Kitl uvedl již 11 druhů bylinných a ovocných Syrobů. Posledním v řadě byl Kitl Syrob Růžový květ, který je vyroben unikátní českou metodou přírodní konzervace růžovými silicemi, a tedy je bez konzervantů.

 

Areál Vratislavické kyselky otevřen pro veřejnost

Ale ani veřejnost nepřijde zkrátka. Kitl otevře brány areálu Vratislavické kyselky veřejnosti, a to v sobotu 12. června 2021, kdy představí změny, které se v areálu udály. V rámci akce „Kitl v Kyselce“ představí novou příchuť Syrobů. Pro návštěvníky budou připraveny exkurze do nových prostor, občerstvení a také koncert skupiny Tata Bojs.

Více informací najdete na www.kitl.cz/kvk/.