Dárkové balení Vratislavická kyselka 3 x 750ml

Dárkové balení Vratislavická kyselka 3 x 750ml

Dárkové balení Vratislavické kyselky obsahující všechny 3 příchutě (přírodní, citron, pomeranč). Jedinečná ochucená minerální voda s CO2 přírodního původu, kterou jímáme z hloubek větších než 200 m. Při jímání a plnění nevyužíváme žádné plasty, ale výhradně technologie z ušlechtilé nerezové oceli. Vratislavická kyselka obsahuje výjimečné množství křemíku, obsah kyseliny křemičité H2SiO3 je 111 mg/l. Ochucené minerálky obsahují pravou ovocnou šťávu.

K ceně dárkového balení bude přičtena záloha na každou lahev ve výši 6 Kč.

SKLADEM
129,90 Kč
107,36 Kč bez DPH
Doprava ZDARMA od 1 800 Kč + dárek navíc nad 2 000 Kč

Popis

Možný pouze osobní odběr.

Vratislavická kyselka Přírodní, Citron i Pomeranč jsou minerální vody zcela bez konzervatů, barviv a umělých aromat. 

Dárkové balení obsahuje od káždé příchutě 1 lahev Vratislavické kyselky. Tři okénka na přední straně umožňují náhled na lahve. Kromě toho je dárkové balení navrženo tak, aby se lahve při přenosu vzájemně neponičily. V horní části dárkového balení se nachází ucho pro pohodlné přenášení.

Vratislavická kyselka je přírodní minerální voda středně mineralizovaná, uhličitá, se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité, studená, hypotonická, přirozeně sycená. Obsahuje pouze přírodní CO2, je tedy přírodně perlivá a není uměle dosycována. 

Minerální voda - Vratislavická kyselka

Vratislavickou kyselku si můžete vychutnat nejen čistě přírodní, ale také s příchutí pomeranče nebo citronu. Jak přírodní, tak ochucená minerálka je zcela bez konzervantů, barviv a umělých aromat. Ochucené pak obsahují opravdovou ovocnou šťávu.

Nejlépe chutná ze skla. Podávejte chlazené (10 – 12°C). Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte do 2 dnů. Ovocné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu.

Doporučujeme konzumovat maximálně 500 ml Vratislavické kyselky denně.

Vratislavická kyselka může být použita jako ochranný nápoj*, který chrání zdraví před účinky zátěže teplem v souladu s nařízením vlády č. 361/2007 Sb. Jedná se o daňově uznatelný náklad. Jako ochranný nápoj ji lze využít při výkonu celkově fyzicky náročných povolání např. ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví a sklářském nebo gumárenském průmyslu.

*Vratislavická kyselka je přírodní středně mineralizovaná voda, která obsahuje méně než 6,5 hmotnostních procent cukru a je zdravotně nezávadná.

Historie objevu:
Minerální pramen objevil v údolí mezi Jabloncem nad Nisou a Libercem Karl Skollaude, když si v roce 1862 hloubil studnu. Nezvyklá chuť vody ho zarazila, přisuzoval ji zbytkům střelného prachu. Až po třech letech jej místní lékárník překvapil informací, že se jedná o vzácný léčivý pramen. Z blízka i zdaleka k němu začaly proudit davy lidí. Posléze na místě vznikly lázně, jejichž věž je dodnes symbolem Vratislavické kyselky. Vratislavická kyselka je čerpána ze dvou zdrojů, vrtu TV 4 Jablonec o hloubce 202 m z roku 1964 a vrtu HJ 8 Liberec o hloubce 221 m z roku 1983.