Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.

Kitl Syrob

Syrob Malinový 500 ml

Vynikající hustý sirup vyrobený z malinové šťávy a malinové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, na 100 ml sirupu je použito 102 ml malinové šťávy a dužniny. Vyrábí se za studena, aby si zachoval co nejvíce vitamínů a minerálů. Je skvělý pro přípravu domácích limonád, koktejlů ale i osvěžujících dezertů.

Cena: 129,00 Kč

Syrob Višňový 500 ml

Výborný hustý sirup vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Je skvělý pro přípravu domácích limonád, koktejlů ale i horkých nápojů.
Se sodovkou a ledem, ozdobený plátkem pomeranče z něho vytvoříte osvěžující domácí limonádu. Zalijte jej horkou vodou, dochuťte hřebíčkem a skořicí a získáte chutný horký nápoj. Višňový desert vykouzlíte smícháním višňového Syrobu se zakysanou smetanou nebo bílým jogurtem, dozdobte lístečkem máty.

Cena: 119,00 Kč

Hrneček Kitl Horký Syrob s podtáckem 400ml

Skleněný hrneček na horké Syroby včetně podtácku. Objem hrnečku je 400ml, je na něm ryska pro přesné odměření sirupu.

Cena: 69,00 Kč

Syrob Grapefruit 500 ml

Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, 100ml sirupu vyrobeno ze 104ml grepové šťávy a dužniny. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalitý horkou vodu, s kardamonem a ozdobený plátkem citrónu lze vychutnat jako horký nápoj. S kvalitním ginem, ledovou tříští a sodou z něj připravíte lahodný grepový cocktail.

Cena: 119,00 Kč

Syrob Zázvorový 500 ml

Vynikající hustý sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalijete-li jej horkou vodou a ozdobíte plátkem pomeranče a kouskem skořice, získáte chutný horký nápoj.

Cena: 119,00 Kč

Sklenička Kitl na domácí limonády 370 ml

Odolná sklenička má objem 370 ml - s cejchem. Z přední strany je zdobená logem Kitl domácí limonáda a ze zadní strany znakem havrana. Na spodku sklenice ryska pro optimální dávkování Syrobu.

Cena: 39,00 Kč

Syrob Mátový 500 ml

Vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v kvalitě BIO. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalijte jej horkou vodou, přidejte kapku medu a máte chutný horký nápoj.

Cena: 119,00 Kč

Syrob Bezový 500 ml

Poctivý hustý sirup z ručně sbíraných čerstvých květů bezu černého. Květy jsou z vlastních BIO odrůdových keřů. Je bohatý na látky aromatické i zdraví prospěšné. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalitý horkou vodou a ozdobený kouskem jablíčka a hřebíčkem, jej můžete vychutnat jako skvělý horký nápoj.

Cena: 119,00 Kč

Syrob Malinový 5 l

Vynikající hustý sirup vyrobený z malinové šťávy a malinové dužniny. Balený je v 5 litrovém gastrobalení bag-in-box.

Cena: 1100,00 Kč

Syrob Višňový 5 l

Vynikající hustý sirup vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny. Balený je v 5 litrovém gastrobalení bag-in-box.

Cena: 1000,00 Kč

Syrob Grapefruit 5 l

Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Balený je v 5 litrovém gastrobalení bag-in-box.

Cena: 1000,00 Kč

Syrob Zázvorový 5 l

Vynikající hustý sirup z čerstvě vylisované šťávy, získané z kořene zázvoru v BIO kvalitě. Balený je v 5 litrovém gastrobalení bag-in-box.

Cena: 1000,00 Kč

Syrob Mátový 5 l

Vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v režimu BIO. Balený je v 5 litrovém gastrobalení bag-in-box.

Cena: 1000,00 Kč

Syrob Bezový 5 l

Vynikající hustý sirup z ručně sbíraných čerstvých květů bezu černého. Květy jsou pěstovány v BIO ekologickém hospodářství. Sirup je balený v 5 litrovém gastrobalení bag-in-box.

Cena: 1000,00 Kč
Rychlé informace:

 • Objednávky vyřizujeme do 5 pracovních dnů.
 • Většina produktů je ve skle. Proto je zasíláme službou Toptrans, která garantuje lepší podmínky při přepravě křehkých věcí a vám by zboží mělo dorazit bez problémů (při převzetí ho stejně prosím zkontrolujte). Doručovatel Toptransu vám dopředu volá a dohodne čas převzetí.
 • Cena za dopravné je 99,- Kč, cena za dobírkovné 49,- Kč.
 • Lze platit předem a ušetřit tak na dobírkovném - je pak zdarma.
 • Při nákupu nad 1000,- jsou dopravné a dobírkovné ZDARMA.
 • Při nákupu nad 1500,- od nás obdržíte dárek dle Vašeho výběru - knihu "Doktor Kittel" nebo sklenici na domácí limonády.
 • V měsíci září navíc přidáme ke každé objednávce malou pozornost - Smrkáčkovy omalovánky (netýká se objednávek přes lékárny)
 • Některé zboží je v prodeji v lékárenské síti (označeno ikonkou). Pokud máte zájem pouze o něj, můžeme vám zdarma zprostředkovat dodávku do libovolné lékárny v ČR a tím ušetříte na dopravném i dobírkovném. (Prosím berte na vědomí, že každá lékárna si stanovuje ceny sama a nemusí je mít stejné jako u nás v e-shopu).
 • Konečně, objednané zboží lze zdarma vyzvednout u nás v Jablonci n/N, Pasířská 60.
 • Ceny uvádíme včetně DPH a jsou stejné jako naše doporučené maloobchodní ceny.
 • Zboží od nás dostanete maximálně čerstvé, většinou pár týdnů od výroby. Garantujeme min. 2/3 záruční lhůty.
 • Výše uvedené platí pro ČR, objednávky do zahraničí řešíme individuálně.
 • V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

Přejeme příjemný nákup!